اطلس سرام کویر تولید کننده کاشی سرامیک

شرکت اطلس سرام کویر تولید کننده کاشی سرامیک با در اختیار داشتن ماشین آلات و تجهیزات پیشرفته و تکنولوژی تولید جدید و بهره گیری از توانایی نیروهای متخصص و کارشناسان مجرب و با سابقه در بخش نسوز کشور،تولید کننده سرامیک چمبرهای اتاق احتراق توربین های گازی V94.2 می باشد.
در این راستا شرکت اطلس سرام کویر پس از انجام کلیه آزمایشات لازم در معتبرترین آزمایشگاه های جهان با حضور نمایندگان شرکت توانیر و پژوهشگاه نیرو، موفق به اخذ گواهی کیفیت مطابق با استاندارد از طرف شرکت توانیر شده است. از جمله افتخارات شرکت اطلس سرام کویر دستیابی به جدیدترین تکنولوژی دنیا ومنتخب صنعتگر برتر کشور در سال ۱۳۹۲ از طرف انجمن سرامیک ایران می باشد.

اطلس سرام کویر تولید کننده کاشی سرامیک

اطلس سرام کویر تولید کننده کاشی سرامیک
بخش کنترل کیفیت و آزمایشگاه با کنترل دقیق فرآیند حین تولید از انتخاب مواد اولیه تا محصول نهایی بر طبق جدیدترین استانداردهای دنیا، مسئولیت تضمین ثبات و انطباق با مشخصات فنی محصول را بر عهده دارد. شرکت اطلس سرام کویر دارای تأییدیه استقرار برنامه کنترل کیفیت در خط تولید آجرهای نسوز توسط معتبر ترین بازرسین بین المللی مورد تائید شرکت توانیرمی باشد. از دیگر افتخارات این شرکت در این راستا، دریافت لوح و تندیس کیفیت از کنگره سراسری بزرگان کیفیت ایران در سال ۱۳۹۳ می باشد.
شرکت اطلس سرام که اولین و تنها دارنده گواهی کیفیت مطابقت با استانداردهای تولید در شرکت های تولید ساخت داخل محسوب می شود و در وندورلیست شرکت توانیر(فهرست گواهی های مطابق با استاندارد) در بخش آجرهای نسوز نیروگاهی فقط نام این شرکت به عنوان شرکت سازنده مورد قبول درج گردیده است ، آمادگی خود را جهت تأمین این قطعات به هر تعداد و در کوتاه ترین زمان ممکن بر طبق استانداردهای معتبر جهانی اعلام می دارد.
اطلس سرام کویر تولید کننده کاشی سرامیک
مشاهده وب سایت این مجموعه

6206 دیدگاه. همین الان خارج شوید